Zubio Aktif Karbonlu Beyazlatıcı Diş Macunu 75 gr | Organik Ağız ve Diş Bakımı | Organik Ürünler Alışveriş Sitesi - 0549 3300 365 - 0232 3300 365
Stok Kodu:  8682874210161

Zubio Aktif Karbonlu Beyazlatıcı Diş Macunu 75 gr

365organik Sertifikalı Organik Ürünler

110,00 TL (KDV Dahil)
ad.
Sepete Ekle

Zubio Organik Sertifikalı Aktif Karbonlu Beyazlatıcı Diş Macunu 75 gr

Dişlerinizi günde iki kez veya diş hekiminizin tavsiye ettiği sıklık ve şekilde fırçalayınız. Bebeklik döneminde ve 3 yaşına kadar çocuklarda diş macunu kullanımı önerilmez. 6 yaş ve daha küçük çocuklarda: yutmayı en aza indirgemek amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmelidir. Yutmayınız. Fırçalama sonrasında tükürülmeli ve ağız bol suyla çalkalamalıdır. Güneş ışığından uzakta, 5 °C ila 25 °C derece arasında saklayınız.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin

Doğal bambu aktif karbonu ile zenginleştirilmiş içeriği ile asidik diş plağı ve kötü ağız kokusunun oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.
Dişlerdeki lekelerin ve renk farklılıklarının giderilmesini desteklerken hidroksiapatit katkısı sayesinde aşınmayı önler, diş minesini güçlendirir.
Aktif karbon içeriği sayesinde ağız florasının dengelenmesini sağlar, detoks etkisi oluşturur.
Organik sertifikalıdır.
Vegan sertifikalıdır.
Alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, gluten, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, SLS/SLES sülfat, paraben, silikon, GDO içermez.
İçeriği doğal bitki özleri ile zenginleştirilmiştir.
Geri dönüştürülebilir metal ambalaj kullanılmıştır.

 

İçindekiler: Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Hydrated Silica, Xylitol, Hydroxyapatite, Xanthan Gum, Charcoal Powder, Aqua, Lauryl Glucoside, Mentha Piperita Oil*, Calcium Carbonate, Magnesium Sulfate, Limonene**

*Organik tarım içeriği / From organic agriculture

** Organik içerik bileşeni / Component of organic ingredient

% 100 doğal içeriklidir, % 34 organik içeriklidir. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor