The LifeCo Organik Agave Şurubu - 330 gr | Organik Tatlandırıcılar | Organik Ürünler Alışveriş Sitesi
Stok Kodu:  8680088120511

The LifeCo Organik Agave Şurubu - 330 gr

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
69,90 TL (KDV Dahil)
ad.
Sepete Ekle
Ürün Detay

The LifeCo ORGANİK AGAVE ŞURUBU 330 gr

Organik Agave şurubu Meksika florasında bulunan ve aynı zamanda Tekila yapılan bir kaktüs çeşidinin gövdesinden elde edilir

Organik Agave şurubu sağlıklı yaşam liderlerinin gerek genel sağlıklı yaşam gerekse diyabet ve kanserden korunma anlamında şeker yerine önerdiklerini en sağlıklı üründür. Toplanan agaveler geleneksel yöntemlerle işlenir. Bu yöntem daha uzun, maliyetli ve zahmetli olmasına rağmen en iyi kaliteyi elde edebilmek için bu yöntemden vazgeçilmemektedir. Bu işlemlerde asla kimyasal kullanılmaz. Soğuk pres yöntemi ile ürünün özelliğine zarar vermeden elde edilir.

Ülkemizde de birçok gıda ürününde skandallar ortaya çıkmıştır. Sahtesi en çok yapılan ürünler tatlandırıcı ve bal gibi ürünlerdir. Tüketici bu konuda kolayca kandırılmaktadır. Bu yüzden ne olduğu bilinen, üzerinde gerekli analizlerin yapıldığı ve klinik çalışmaları ile etkinliği ispat edilmiş ürünleri tercih edilmelidir.

Uzmanlar Organik Agave aurubunun Glisemiks İndeks üzerine etkisini araştırmış ve diyabetiklerde düşük glisemik indekse sahip olduklarını ve yağ dokusunun oluşumunu tetiklemediğini rapor etmişlerdir. Ancak yapılan klinik çalışmalarda ve kimyasal analizlerde bütün agave şuruplarının aynı kalitede olmadığı ve glisemiks indeks üzerinde aynı etkiyi göstermediğini ayrıca belirtmişlerdir.

.

İşte size The LifeCo Organik Agave Şurubu tercih etmek için nedenler:

 

1. Düşük glisemik indekse sahip olduğu klinik olarak ispatlanmış agave şurubudur. İçeriğinde Sukroz, Maltoz ve Mannitol gibi sonradan eklenebilecek hiçbir tatlandırıcı özelliğe sahip katkı maddesi yoktur. Bu yüzden diğer agave şurupları gibi kan şekerini çıkartmaz.

2. Yapısında, insan sağlığına faydası olan, sindirim sistemini destekleyen ve probiotiklerin vücudumuzda çoğalmasını saglayan inulin vardır.

3. Agave şurubunun birim kalori değeri şekere eşittir ancak tadı ve yapacağı lezzete katkısından dolayı 1/3 oranında kullanılır. Böylece kalori alımınız da ciddi seviyede azalır.

SERTİFİKA

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor